О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 263 "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 3 марта 2025 года № 282
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 263 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алимбетовского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 52692,0 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 9723,0 тысяч тенге;
поступление от продаж основного капитала – 190,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42779,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57830,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5138,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5138,4 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 5138,4 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 3 марта
2025 года № 282
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года № 263
Бюджет Алимбетовского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 263 "2025-2027 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 3 наурыздағы № 282 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 263 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52692,0 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9723,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 190,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42779,0 мың теңге;
2) шығындар – 57830,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредитеу – 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -5138,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 5138,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5138,4 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
3 наурыздағы № 282 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 263
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер