О внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 289 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 февраля 2025 года № 304
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 289 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жиренкопинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 141989 тысяч тенге:
налоговые поступления - 6 717 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 135272 тысяч тенге;
2) затраты - 143719 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1730 тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 289 "2025-2027 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 ақпандағы № 304 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 289 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылғы мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 141989,0 мың теңге:
салықтық түсімдер - 6 717,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері - 135272,0 мың теңге;
2) шығындар - 143719,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1730 теңге.