Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 28 апреля 2025 года № 320
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.05.2025.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку в размере 30 (тридцати) процентов к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Кобдинский районный молодежный ресурсный центр" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел внутренней политики" акимата Кобдинского района из местного бюджета.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 мая 2025 года.
Председатель Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақы белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 320 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.05.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданы әкімдігінің "Қобда аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қобда аудандық жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемеақысы 30 (отыз) пайыз көлемінде белгіленсін.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 мамырдан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ергалиев