О признании утратившим силу решения Кобдинского районного маслихата от 7 октября 2022 года № 229 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Кобдинского района Актюбинской области"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 28 апреля 2025 года № 327
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кобдинского районного маслихата от 7 октября 2022 года № 229 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Кобдинского района Актюбинской области".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев

Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қазандағы № 229 "Ақтөбе облысы, Қобда ауданының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санының айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 327 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қазандағы № 229 "Ақтөбе облысы, Қобда ауданының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санының айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ергалиев