О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 281 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2025–2027 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 12 марта 2025 года № 309
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 281 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2025–2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенкиякского сельского округа на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 574 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 78 400 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 574 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 545 тысяч тенге;
2) затраты – 140 873,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 299,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 299,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 299,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Учесть в бюджете Кенкиякского сельского округа на 2025 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 19 847 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Кенкиякского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению
Темирского районного

Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 281 "2025-2027 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 наурыздағы № 309 шешімі
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 281 "2025–2027 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025–2027 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133 574 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 78 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 53 574 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 545 мың теңге;
2) шығындар – 140 873,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 299,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –7 299, 4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 299,4 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 19 847 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Кеңқияқ ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының