О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № VIII-35-161 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2025-2027 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 14 марта 2025 года № 41-188
Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № VIII-35-161 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205157) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы 43 500 452 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 17 841 911 тысяч тенге;
неналоговые поступления 100 966 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 000 413 тысяч тенге;
поступление трансфертов 22 557 162 тысячи тенге;
2) затраты 43 088 886 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 320 475 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 487 568 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 167 093 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 91 091 тысяча тенге;

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы VIII-35-161 "Еңбекшіқазақ ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 наурыздағы № 41-188 шешімі
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № VIII-35-161 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205157 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 43 500 452 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 841 911 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 100 966 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 000 413 мың теңге;
трансферттер түсімі 22 557 162 мың теңге;
2) шығындар 43 088 886 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 320 475 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 487 568 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 167 093 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 91 091 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 91 091 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 2 962 933 тысячи тенге;
погашение займов 3 119 083 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 65 059 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 91 091 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 2 962 933 мың теңге;
қарыздарды өтеу 3 119 083 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 65 059 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының төрағасы Б. Ахметов