Об утверждении программы по управлению коммунальными отходами по Райымбекскому району на 2025-2028 годы
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2025 года № 42-226
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить программу по управлению коммунальными отходами Райымбекского района Алматинской области на 2025-2028 годы согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Вр.и.о председателя районного маслихата Акылов Т.

Райымбек ауданының 2025-2028 жылдарға арналған коммуналдық қалдықтарды басқару жөніндегі бағдарламасын бекіту туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 42-226 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабының 3-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысы Райымбек ауданының 2025-2028 жылдарға арналған коммуналдық қалдықтарды басқару бағдарламасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы м.у.а. Т. Ақылов