О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 20/393-VIІІ "О бюджете Бидайыкского сельского округа Аягозского района на 2025-2027 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 16 мая 2025 года № 25/443-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете Бидайыкского сельского округа Аягозского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года №20/393-VІIІ следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Аягозский районный маслихат РЕШИЛ :";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бидайыкского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 29648,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6707,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22941,8 тысяч тенге;
2) затраты – 29653,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 20/393-VІІI "2025-2027 жылдарға арналған Аягөз ауданының Бидайық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 мамырдағы № 25/443-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы №20/393-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Аягөз ауданының Бидайық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89,91 баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29648,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6707,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері –22941,8 мың теңге;
2) шығындар – 29653,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.