О бюджете Алгабасского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/104-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата района Жаңасемей от 30 декабря 2024 года № 14/97-VIII "О бюджете района Жаңасемей на 2025-2027 годы" маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 38 074,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 044,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 991,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40 450,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2376,0 тысяч тенге;

Абай облысы Жаңасемей ауданы Алғабас ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/104-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1) тармағының 1-тармақшасына, Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы №14/97-VIII Жаңасемей ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алғабас ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде қабылдансын:
1) кірістер – 38 074,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 044,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 991,0 мың теңге;
2) шығындар – 40 450,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2376,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2376,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 376,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Жаңасемей области Абай от 25.02.2025 № 15/130-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть объем трансфертов, передаваемой из районного бюджета, на 2025 год в сумме 29 058,0 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2376,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздар өтеуі - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2376,0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 25.02.2025 № 15/130-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен 2025 жылға берілетін трансферттер көлемі 29 058,0 мың теңге сомасында ескерілсін.