О бюджете поселка Чаган района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/114-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата района Жаңасемей от 30 декабря 2024 года № 14/97-VIII "О бюджете района Жаңасемей на 2025-2027 годы" маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Чаган района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 125,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 574,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 551,0 тысяч тенге;
2) затраты – 49 557,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

Абай облысы Жаңасемей ауданы Шаған кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/114-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/97-VIII "Жаңасемей ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Жаңасемей ауданы Шаған кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 125,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 574,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 551,0 мың теңге;
2)шығындар – 49 557,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -432,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 432,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 432,0 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Жаңасемей области Абай от 10.04.2025 № 16/161-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -432,0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 432,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 432,0 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 10.04.2025 № 16/161-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).