О внесении изменений в решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 30 декабря 2024 года № 14/101-VIII "О бюджете Абралинского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 25 февраля 2025 года № 15/127-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Жаңасемей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жаңасемей области Абай "О бюджете Абралинского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 14/101-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Абралинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2,3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 40 337,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 544,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37793,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 209,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/101-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Абралы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2025 жылғы 25 ақпандағы № 15/127-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай облысы Жаңасемей ауданы Абыралы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/101-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Абыралы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3- қосымшаларға сәйкес, 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 337,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 544,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37 793,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 209,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;