О внесении изменений в решение маслихата района Жаңасемей от 30 декабря 2024 года № 14/97-VIII "О бюджете района Жаңасемей на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 27 марта 2025 года № 16/150-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.3.
Маслихат района Жанасемей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района "О бюджете района Жаңасемей на 2025 - 2027 годы" от от 30 декабря 2024 года № 14/97-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2443682,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1199600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16144,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1227938,8 тысяч тенге;
2) затраты –2455540,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25675,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39320,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13645,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37533,1тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37533,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 39320,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13645,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11858,1 тысяч тенге.

Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/97-VІII "Жаңасемей ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 16/150-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3- тармақтан караңыз.
Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/97-VІII "Жаңасемей ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 443 682,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 199 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 144,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 227 938,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 455 540,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 675,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39 320,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 645,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37 533,1,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37533,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 39 320,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 645,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 858,1 мың теңге.

2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Жаңасемей на 2025 год в сумме 30000,0 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей
№16/150-VIII
от 27 марта 2025 года
Бюджет района Жаңасемей на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. 2025 жылға арналған Жаңасемей ауданының атқарушы органының резерві 30 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін."
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешiм қолданысқа 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Абай облысы
Жаңасемей аудандық
мәслихатының
27 наурыз 2025 жылғы
№16/150- VIII шешіміне
1-қосымша
2025 жылға Жаңасемей ауданының бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кiші сыныбы
Атауы
I. Кірістер