Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области
Постановление акимата области Жетісу от 20 января 2025 года № 12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "О карантине растений", предложением республиканского государственного учереждения "Территориальная инспекция по области Жетісу Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 15 января 2025 года акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 20 қаңтардағы № 12 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жетісу облысы бойынша аумақтық инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2025 жылғы 15 қаңтардағы ұсынысына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

4253,94
472,34
Горчак ползучий (розовый) – Acroptilon repens D. С.
Повилика (Cūscuta)
Бактериальный ожог плодовых культур — (Erwinia amylovora.)
Амброзия полыннолистная (Ambrósia artemisiifólia)
Восточная плодожорка – (Grapholita molesta)
Калифорнийская щитовка - (Quadraspidiotus perniciosus)

4253,94
472,34
Жатаған у кекіре (қызғылт) – (Acroptilon repens D. С.)
Арам сояу - (Cūscuta)
Жеміс ағаштарының бактериалық күйігі - (Erwinia amylovora)
Жусан жапырақты ойраншөп - (Ambrósia artemisiifólia)
Шығыс жеміс жемірі - (Grapholita molesta)
Калифорниялық қалқаншалы сымыры - (Quadraspidiotus perniciosus)