Об признании утратившим силу решения акима города Караганды от 14 ноября 2024 года № 04 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Караганды от 3 февраля 2025 года № 01
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О правовых актах", "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Караганды от 14 ноября 2024 года № 04 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
М. Кожухов

"Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қарағанды қаласы әкімінің 2024 жылғы 14 қарашадағы № 04 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қаласының әкімінің 2025 жылғы 3 ақпандағы № 01 шешімі
"Құқықтық актілер туралы", "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қарағанды қаласы әкімінің 2024 жылғы 14 қарашадағы № 04 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
М. Кожухов