О признании утратившим силу решение акима города Балхаш
Решение акима города Балхаш Карагандинской области от 7 февраля 2025 года № 1-р
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима №1-р от 12 февраля 2024 года "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории города Балхаш" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 193349).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев

Балқаш қаласы әкімі шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 2025 жылғы 7 ақпандағы № 1-ш шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Балқаш қаласы әкімінің 2024 жылғы 12 ақпандағы "Балқаш қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі №193349 болып тіркелген) №1-ш шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев