О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 28/270 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 6 мая 2025 года № 32/304
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 28/270 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Топар на 2025-2027 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 244 755 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 168 889 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 770 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73 946 тысяч тенге;
2) затраты – 269 576 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 24 821 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 821 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 821 тысяч тенге.";
приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Кулаайгырского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 41, 42 и 43 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 524 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 893 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 431 тысяч тенге;
2) затраты – 111 383 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 3 859 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 859 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 28/270 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырдағы № 32/304 шешімі
Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 28/270 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 244 755 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 168 889 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 770 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 150 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 73 946 мың теңге;
2) шығындар – 269 576 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 24 821 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 821 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 24 821 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 қосымша осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
21 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. 2025-2027 жылдарға арналған Құлаайғыр ауылдық округінің бюджеті 41, 42 және 43 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 524 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 893 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 90 431 мың теңге;
2) шығындар – 111 383 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 3 859 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 859 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;