О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 130 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 27 марта 2025 года № 137
Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 130 "О районном бюджете на 2025-2027 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204681) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 256 591 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 981 594 тысяч тенге;
неналоговые поступления –370 283 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 904 714 тысяч тенге;
2) затраты – 6 631 410 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –56 488 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 147 450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 90 962 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 431 307тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 431 307 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 147 450 тысяч тенге;

Нұра аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 130 "2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 137 шешімі
Нұра аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 130 "2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204681 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 256 591 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 981 594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 370 283 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 904 714 мың теңге;
2) шығындар – 6 631 410 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –56 488 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 147 450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 90 962 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 431 307 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –431 307 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 147 450 мың теңге;

165 683
-на повышение заработной платы работникам государственных учреждений и казенных предприятий
1 655
-на фонд оплаты труда внештатного работника
2 384
-ремонт здания налогового управления
40 002
-расходы на размещение на районной газете
3000
- на приобретение ГСМ
266
-на оплату по исполнительному листу
107 876
На капитальные расходы государственного органа
10 500
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
70 240
На установку трансформатора по уличному освещению
4 000
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
135 000
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел-Бесігі"
120 000

165 683
- Мемлекеттік ұйымдар мен қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
1 655
-штаттан тыс қызметкердің жалақы қорына толеу
2 384
-салық басқармасы ғимаратының күрделі жұмыс
40 002
-аудандық газетке орналастыру шығындары
3000
-жанар-жағармай сатып алу
266
атқару парағы бойынша төлеуге
107 876
Мемлекеттік мекеменің күрделі шығындарды
10 500
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
70 240
Көше жарығы бойынша трансформаторды орнатуға
4 000
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
135 000
-"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 000