О внесении изменения в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 354 "О бюджете поселка Айтеке би на 2025-2027 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 марта 2025 года № 384
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 354 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 896435 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 456161 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5660 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 80550 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 354064 тысяч тенге;
2) затраты – 957448 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -61013 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61013 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 61013 тысяч тенге.".
Предусмотреть в 2024 году возврат неиспользованных (неиспользованных) целевых трансфертов в сумме 2213 тысяч тенге.

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №354 "2025-2027 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 наурыздағы № 384 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №354 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 896435 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 456161 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5660 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 80550 мың теңге;
трансферттер түсімі – 354064 мың теңге;
2) шығындар – 957448 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -61013 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)– 61013 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61013 мың теңге.".
2024 жылы пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару 2213 мың теңге сомасында көзделсін.