О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 360 "О бюджете сельского округа Басыкара на 2025-2027 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 марта 2025 года № 388
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районногомаслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года №360 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Басыкара на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 114159 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7301 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 128 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала– 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106530 тысяч тенге;
2) затраты – 119159,4 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5000,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5000,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5000,4 тысяч тенге.".
Предусмотреть в 2024 году возврат неиспользованных (неиспользованных) целевых трансфертов в сумме 0,4 тысяч тенге.

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 360 "2025-2027 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 наурыздағы № 388 шешімі.
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №360 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114159мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7301 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 128 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 106530 мың теңге;
2) шығындар – 119159,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5000,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –5000,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5000,4 мың теңге.".
2024 жылы пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару 0,4 мың теңге сомасында көзделсін.

2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2025 года №388
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года №360
Бюджет на 2025 год сельского округа Басыкара
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2025 жылғы "05" наурыздағы
№388 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" желтоқсандағы
№360 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы