О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 233 "О бюджете поселка Жосалы на 2025-2027 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 февраля 2025 года № 255
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 233 "О бюджете поселка Жосалы на 2025-2027 годы" следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жосалы на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы-946 919 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления-152 580 тысяч тенге;
неналоговые поступления-138 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-22 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов-772 201 тысяч тенге;
2) затраты- 956 451,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование-0;
бюджетные кредиты-0;
погашение бюджетных кредитов-0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов-0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -9 532,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -9 532,4 тысяч тенге;
поступления займов-0;
погашение займов-0;
используемые остатки бюджетных средств-9 532,4 тысяч тенге."
дополнить пунктами 4-1, 4-2 нового содержания:
"4-1. Учесть возврат в районный бюджет неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2024 году 0,7 тысяч тенге.
4-2. Учесть возврат в районный бюджет неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2024 году 1 092,6 тысяч тенге";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

"2025-2027 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 ақпандағы № 255 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №233 "2025-2027 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 946 919 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 152 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 772 201 мың теңге;
2) шығындар – 956 451,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 532,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 532,4 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 9 532,4 мың теңге."
жаңа мазмұндағы 4-1, 4-2 тармақтармен толықтырылсын:
"4-1. 2024 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,7 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
4-2. 2024 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 1 092,6 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.