О переименовании улицы "Колхоз" в селе Мырзабай ахун именем "Ахмет Байтурсынулы"
Решение акима сельского округа Мырзабай ахун Жалагашского района Кызылординской области от 29 апреля 2025 года № 5
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с учетом мнениянаселения села Мырзабай ахун и на основании заключения Кызылординской областной ономастической комиссии от 3 апреля 2025 года аким сельского округа Мырзабай ахун РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Колхоз" в селе Мырзабай ахун сельского округа Мырзабай ахун Жалагашского района Кызылординской области именем "Ахмет Байтурсынулы".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Мырзабай ахун Г. Тауыпбаев

Мырзабай ахун ауылындағы "Колхоз" көшесін "Ахмет Байтұрсынұлы" есімімен қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Мырзабай ахун ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 5 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес, Мырзабай ахун ауылы халқының пікірін ескере отырып және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 3 сәуірдегі қорытындысы негізінде Мырзабай ахун ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, Мырзабай ахун ауылдық округінің Мырзабай ахун ауылындағы "Колхоз" көшесі "Ахмет Байтұрсынұлы" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мырзабай ахун ауылдық округінің әкімі Г. Тауыпбаев