О признании утратившим силу решения маслихата Жанакорганского района от 18 февраля 2024 года № 174 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию на 2024-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 7 марта 2025 года № 339
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата Жанакорганского района от 18 февраля 2024 года № 174 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию на 2024-2025 годы"
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркынбек

"2024-2025 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2024 жылғы 18 ақпандағы № 174 Жаңақорған ауданы мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 наурыздағы № 339 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2025 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2024 жылғы 18 ақпандағы №174 Жаңақорған ауданы мәслихаты шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек