О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №305 "О бюджете сельского округа Аккорган на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 апреля 2025 года № 345
О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года № 305 "О бюджете сельского округа Аккорган на 2025-2027 годы"
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года № 305 "О бюджете сельского округа Аккорган на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аккорган на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2025 год в следующем обьеме:
1) доходы – 137123 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 14223 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –400 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 122500 тысяч тенге;
2) затраты – 143253 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -984,5 тысяч тенге;

Аққорған ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №305 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысының Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 сәуірдегі №345 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Аққорған ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданының мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №305 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аққорған ауылдық округінің 2025 – 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер –137123мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14223 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 122500 мың теңге;
2) шығындар –143253 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – -984,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 984,5 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года .
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ.Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 апреля 2025 года №347
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №305
Бюджет сельского округа Аккорган на 2025 годы
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подклас
Наименование
I. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 984,5 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 25 сәуірдегі
№347 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№305 шешіміне 1-қосымша
Аққорған ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер