О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 266 "О бюджете Казанбасского сельского округа Аулиекольского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 6 марта 2025 года № 292
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Казанбасского сельского округа Аулиекольского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 266 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Казанбасского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 209 870,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 602,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 199,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 285,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 200 784,5 тысяч тенге;
2) затраты – 210 438,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 567,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 567,6 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 266 "Әулиекөл ауданы Қазанбасы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 6 наурыздағы № 292 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Қазанбасы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 266 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазанбасы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 209 870,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 602,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 199,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 285,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 200 784,5 мың теңге;
2) шығындар – 210 438,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 567,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 567,6 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.