О внесении изменений и дополнения в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области от 26 декабря 2024 года № 73 "О бюджете Денисовского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 5 марта 2025 года № 13
Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области "О бюджете Денисовского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 73 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 029 602,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 097 290,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 23 670,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 250,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 902 392,0 тысячи тенге;
2) затраты – 7 194 961,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 551,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 74 708,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 157,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -199 910,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 199 910,4 тысяч тенге.";
Дополнить указанное решение пунктами 4-1, 4-2 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете района на 2025 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 65,8 тысяч тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 1,3 тысяча тенге;
в Национальный фонд 0,4 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 64,1 тысячи тенге.
4-2. Учесть, что в бюджет района предусмотрен возврат целевых трансфертов с 4 уровня бюджета на сумму 16,3 тысяч тенге, в том числе:
областные трансферты в сумме 8,6 тысяч тенге;
районные трансферты в сумме 7,7 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 73 "Денисов ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 наурыздағы № 13 шешімі
Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының "Денисов ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 73 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 029 602,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 097 290,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23 670,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6 250,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 902 392,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 194 961,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 34 551,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 74 708,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 40 157,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -199 910,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 199 910,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1, 4-2-тармақтармен толықтырылсын:
"4-1. 2025 жылға арналған ауданның бюджетінде нысаналы трансферттерді 65,8 мың теңге сомасында қайтаруы қарастырылғаны ескертілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 1,3 мың теңге сомасында;
Ұлттық қорыға 0,4 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 64,1 мың теңге сомасында.
4-2. Аудан бюджетіне бюджеттің 4 деңгейінен 16,3 мың теңге сомасына нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
облыстық бюджетке 8,6 мың теңге сомасында;
аудандық трансферттер 7,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.