О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 120 "О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 24 апреля 2025 года № 144
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 120 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Акколь на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 354,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 335,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39 999,7 тысячи тенге;
2) затраты – 42 474,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -139,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 139,7 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Аралбай на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 128 021,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 460,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 20,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 126 491,7 тысячи тенге;
2) затраты – 129 474,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 453,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 453,2 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Ахмет Байтұрсынұлы на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 501,8 тысячи тенге, в том числе по:

Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 120 "Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 144 шешімі
"Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 120 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақкөл ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 354,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 335,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 39 999,7 мың теңге;
2) шығындар – 42 494,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -139,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 139,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аралбай ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128 021,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 460,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 126 491,7 мың теңге;
2) шығындар – 129 474,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 453,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 453,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ахмет Байтұрсынұлы ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 501,8 мың теңге, оның iшiнде:

5) дефицит (профицит) бюджета – -6 187,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 187,3 тысяч тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Шилийского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 121,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 490,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 33 581,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36 442,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -321,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 321,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 и 34 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Джангельдинского районного маслихата А. Ержигитова
Согласовано
Руководитель государственного
учреждение "Отдел экономики
и финансов Джангельдинского
района"
______________ Е. Биржикенов
"___" _____________ 2025 года
Приложение 1
к решению Джангельдинского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 187,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 187,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 23 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. Шилі ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 121,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 490,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 33 581,0 мың теңге;
2) шығындар – 36 442,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -321,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 321,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 және 34 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
26. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының төрағасы А. Ержигитова
Келісілді
"Жангелдин ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Е. Биржикенов
2024 жылғы "___" _____________
Жангелдин аудандық мәслихатының