О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 240 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14 марта 2025 года № 265
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 240 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год, в следующих объемах:
1) доходы – 1 303 590,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 436 814,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 339,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 800,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 857 637,6 тысяч тенге;
2) затраты – 1 359 976,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56 386,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56 386,0 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 4), 5), 6), 7), 8) следующего содержания:
"4) текущий ремонт внутриквартального проезда в 4 микрорайоне вдоль домов № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9 с выездом на улицу В.И. Ленина города Житикара;
5) текущий ремонт внутриквартального проезда в 4 микрорайоне, вдоль домов 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26 с выездом на улицы Шокана Уалиханова и Хажыкея Жакупова города Житикара;
6) текущий ремонт внутриквартального проезда в 11 микрорайоне вдоль домов № 1а, 13, 14, 15 с выездом на улицу Ибрая Алтынсарина;
7) текущий ремонт внутриквартального проезда в 7 микрорайоне вдоль домов 15, 16, 17, 18, 24, 58 с выездом на улицу Хажыкея Жакупова;
8) содержание автомобильных дорог города Житикара (вывоз снега).";
пункт 7 дополнить подпунктами 21), 22) следующего содержания:
"21) экспертиза качества работ и материалов по среднему ремонту участков автомобильных дорог;
22) установка и сопровождение программного продукта "Парус - Каз. Бюджет" (Бюджетное планирование).";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 240 "Жітіқара ауданының Жітіқара қаласының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 14 наурыздағы № 265 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2025 - 2027 жылдарға арналған Жітіқара қаласының бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 240 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 303 590,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 436 814,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 339,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 857 637,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 359 976,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -56 386,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56 386,0 мың теңге.";
6 тармақ 4), 5), 6), 7), 8) тармақшалармен толықтырылсын мынадай мазмұндағы:
"4) Жітіқара қ. В.И. Ленина көшесіне шығумен 4 шағын ауданда 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9 үйлердің бойындағы кварталішілік жолды ағымдағы жөндеуге;
5) Жітіқара қ. Шокана Уалиханова және Хажыкея Жакупова көшелеріне шығумен 4 шағын ауданда 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлердің бойындағы кварталішілік жолды ағымдағы жөндеуге;
6) Ибрая Алтынсарина көшесіне шығумен 11 шағын ауданда № 1а, 13, 14, 15 үйлердің бойындағы кварталішілік жолды ағымдағы жөндеуге;
7) Хажыкея Жакупова көшесіне шығумен 7 шағын ауданда 15, 16, 17, 18, 24, 58 үйлердің бойындағы кварталішілік жолды ағымдағы жөндеуге;
8) Жітіқара қаласының автомобиль жолдарын күтіп ұстауға (қарды шығару).";
7 тармақ 21), 22) тармақшалармен толықтырылсын, мынадай мазмұндағы:
"21) Жітіқара қаласының орамішілік және автомобиль жолдарын орташа жөндеуге техникалық құжаттама әзірлеуге;
22) "Парус - Каз. Бюджет" (Бюджеттік жоспарлау) бағдарламалық өнімін орнату және сүйемелдеуге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.