О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 248 "О бюджете Муктикольского сельского округа Житикаринского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14 марта 2025 года № 272
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Муктикольского сельского округа Житикаринского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 248 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Муктикольского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год, в следующих объемах:
1) доходы – 33 561,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 747,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 814,5 тысяч тенге;
2) затраты – 34 567,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 006,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 006,0 тысяч тенге.";
пункт 5 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) установка и сопровождение программного продукта "Парус-Каз.Бюджет" (Бюджетное планирование).";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 248 "Жітіқара ауданы Мүктікөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 14 наурыздағы № 272 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 248 "Жітіқара ауданы Мүктікөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мүктікөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 561,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 747,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 26 814,5 мың теңге;
2) шығындар – 34 567,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 006,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 006,0 мың теңге.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) "Парус-Каз.Бюджет" (Бюджеттік жоспарлау) бағдарламалық өнімін орнату және сүйемелдеу.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.