О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 5 января 2025 года № 172
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –107 697,0 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 18 021,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 89 676,0 тысяч тенге;
2) затраты – 107 697,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 172 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 697,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 021,0 мың теңге;
трансферт түсімі бойынша – 89 676,0 мың теңге;
2) шығындар – 107 697,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 89 676,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 05 января 2025 года
№ 172
Бюджет Карамендинского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
2. 2025 жылға арналған Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 89 676,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 05 қаңтардағы
№ 172 шешіміне
1-қосымша
Қарамеңді ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер