О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 5 января 2025 года № 176 "О бюджете села Шолаксай Наурзумского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 17 февраля 2025 года № 190
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Шолаксай Наурзумского района на 2025-2027 годы" от 5 января 2025 года № 176 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Шолаксай Наурзумского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 902,0 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2430,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41472,0 тысячи тенге;
2) затраты – 45 586,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1684,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1684,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1684,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

Мәслихаттың 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 176 "Науырзым ауданы Шолақсай ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 17 ақпандағы № 190 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 176 "Науырзым ауданы Шолақсай ауылы 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданы Шолақсай ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 902,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2430,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 41 472,0 мың теңге;
2) шығындар – 45 586,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1684,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1684,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 1684,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының