О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 13 января 2025 года № 178 "О бюджете села Кожа Наурзумского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 17 февраля 2025 года № 191
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Кожа Наурзумского района на 2025-2027 годы" от 13 января 2025 года № 178 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Кожа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 38969,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4458,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34511,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42913,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3944,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3944,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3944,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

Науырзым аудандық маслихатының 2025 жылғы 13 қаңтардағы № 178 "Науырзым ауданы Қожа ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 17 ақпандағы № 191 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы Қожа ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 13 қаңтардағы № 178 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. "Қожа ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38969,0 мың теңге:
салықтық түсімдер бойынша – 4458,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 34511,0 мың теңге;
2) шығындар – 42913,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3944,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3944,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 3944,0 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының