Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Павлодарской области на 2025 год
Постановление акимата Павлодарской области от 20 февраля 2025 года № 56/1
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в Павлодарской области на 2025 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение в Павлодарской области на 2025 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

Павлодар облысында 2025 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2025 жылғы 20 ақпандағы № 56/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысында 2025 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
Павлодар облысында 2025 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года.
Исполняющий обязанности акима области С. Батыргужинов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области от "20"
февраля 2025 года № 56/1
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение в Павлодарской области на 2025 год
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения с 9 часовым режимом пребывания
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения с 10,5 часовым режимом пребывания
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
в группах с 9 часовым режимом пребывания
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
в группах с 10,5 часовым режимом пребывания
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 2 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы С. Батырғұжинов
Павлодар облысы
әкімдігінің 2025
жылғы "20" ақпандағы
№ 56/1 қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысында 2025 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
9 сағаттық болу режимі бар топтардағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
10,5 сағаттық болу режимі бар топтардағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
9 сағаттық болу режимі бар топтардағы құннан айтарлықтай ерекшеленуі тиіс бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
10,5 сағаттық болу режимі бар топтардағы құннан айтарлықтай ерекшеленуі тиіс бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
1
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

224
81298
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад "Асыл бөбек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
101
179535
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 14 поселка Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
112
88448
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 16 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
250
77532
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 18 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
173
83559
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 19 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
230
78364
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 24 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
293
78813
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Балдырған" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
132
84258
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балапан" сәбилер бақшасы" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
336
81004
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли – сад № 10 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
197
83233
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли – сад № 20 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
180
82331
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Чайка" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
109
93498
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Айгөлек" сәбилер бақшасы" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
75
100394
14
Коммунальное государственное казенное предприятие Ясли - сад "Айналайын" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
263
81971
15
Товарищество с ограниченной ответственностью "Рашат А" города Аксу (по согласованию)
49
57976
16
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Ақ бота" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
174
89088
17
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Айналайын" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области

224
81298
2
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Асыл бөбек" арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекетік қазыналық кәсіпорны
101
179535
3
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу кентінің № 14 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
112
88448
4
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
250
77532
5
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
173
83559
6
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 19 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
230
78364
7
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 24 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
293
78813
8
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Балдырған" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
132
84258
9
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
336
81004
10
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 10 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
197
83233
11
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 20 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
82331
12
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Чайка" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
109
93498
13
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
100394
14
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
263
81971
15
Ақсу қаласының "Рашат А" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
49
57976
16
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Ақ бота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
174
89088
17
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

149
107088
18
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Айгөлек" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
44
112197
19
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Күншуақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
22
110160
20
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Қызғалдақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
32
129146
21
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Болашақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
37
126666
22
Коммунальное государственное казенное предприятие "Баянауыл ауылының сәбилер бақшасы" отдела образования Баянаульского района,управления образования Павлодарской области
270
110631
23
Коммунальное государственное казенное предприятие "Майқайың кенті сәбилер бақшасы" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
251
102769
24
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Железинского района, управления образования Павлодарской области
78
90099
25
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский-сад "Светлячок" отдела образования Железинского района, управления образования Павлодарской области
86
85610
26
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад села Иртышск" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
298
100292
27
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Жулдыз" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
31
118686
28
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Акбота" отдела образования Майского района, управления образования Павлодарской области
185
114371
29
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Карлыгаш" отдела образования Майского района, управления образования Павлодарской области
48
109602
30
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Аяла" села Кемеңгер" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
134
91064
31
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" села Новочерноярка" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
86
97538
32
Коммунальное государственное казенное предприятие "Розовский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
64
93057
33
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" села Набережное отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
60

149
107088
18
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
44
112197
19
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Күншуақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
22
110160
20
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Қызғалдақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
32
129146
21
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Болашақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
37
126666
22
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Баянауыл ауылының сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
270
110631
23
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Майқайың кенті сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
251
102769
24
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Железин ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
78
90099
25
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Железин ауданы білім беру бөлімінің "Светлячок" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
86
85610
26
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ертіс ауданы білім беру бөлімінің "Ертіс ауылының сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
298
100292
27
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ертіс ауданы білім беру бөлімінің "Жұлдыз" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
31
118686
28
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Май ауданы білім беру бөлімінің "Ақбота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
185
114371
29
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Май ауданы білім беру бөлімінің "Қарлығаш" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
48
109602
30
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Кемеңгер ауылының "Аяла" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
134
91064
31
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Новочерноярка ауылының "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
86
97538
32
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Розовка сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
64
93057
33
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Набережное ауылының "Балбөбек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60

95352
34
Коммунальное государственное казенное предприятие "Заринский ясли-сад "Еркежан" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
55
94496
35
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ямышевский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
60
95538
36
Коммунальное государственное казенное предприятие "Мичуринский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
77
96178
37
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақ бота" села Чернорецк" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
57
92816
38
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Талбесік" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
286
92252
39
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
71
99099
40
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайн" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
60
98169
41
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айголек" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
48
88041
42
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Акбота" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
44
91741
43
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
153
86758
44
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области
192
96188
45
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр развития ясли-сад № 1" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
326
93929
46
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
220
103435
47
Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад № 3" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
314
86747
48
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 4" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
265
88997
49
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области

95352
34
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Еркежан" Заря сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
55
94496
35
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Ямышев сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
95538
36
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Мичурин сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
77
96178
37
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Чернорецк ауылының "Ақ бота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
57
92816
38
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Талбесік" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
286
92252
39
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Балдырған" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
71
99099
40
Павлодар облысының білім беру басқармасы,
Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
98169
41
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
48
88041
42
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Ақбота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
44
91741
43
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
153
86758
44
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Балдәурен" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
192
96188
45
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 1 сәбилер бақшасы даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
326
93929
46
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
220
103435
47
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 3 санаториялық сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
314
86747
48
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 4 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
265
88997
49
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 5 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

213
100419
50
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 6" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
200
102640
51
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области;
233
100481
52
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
140
100578
53
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-гимназия № 9" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
320
89758
54
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
318
88997
55
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 11 сәбилер бақшасы поселка Шидерты" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
129
93215
56
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 12 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
140
96251
57
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 13" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
129
200019
58
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 14" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
293
91492
59
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр эстетического развития ясли - сад № 15" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
236
98613
60
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
280
88055
61
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 17 сәбилербақшасы поселка Солнечный" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
279
88209
62
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 физкультурно – оздоровительного профиля" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
322
93316
63
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 20" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
320
100452
64
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 21 ресурстық орталық" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области

213
100419
50
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 6 көптiлдiлiктi дамыту орталығы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
200
102640
51
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 7 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
233
100481
52
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 8 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
100578
53
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 9 бала бақша-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
89758
54
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 10 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
318
88997
55
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Шідерті поселкесінің № 11 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
129
93215
56
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 12 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
96251
57
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 13 арнайы бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
129
200019
58
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 14 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
293
91492
59
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 15 сәбилер бақшасы эстетикалық дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
236
98613
60
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
88055
61
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Солнечный поселкесінің № 17 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
279
88209
62
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Дене шынықтыру-сауықтыру үлгісіндегі № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
322
93316
63
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 20 көптiлдiлiктi дамыту орталығы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
100452
64
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 21 ресурстық орталық" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

307
87073
65
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 22 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
200
89160
66
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 23 мектепке дейінгі гимназия" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
326
111347
67
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 24 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
240
89169
68
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 25 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
160
190668
69
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли – сад № 26" образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
254
95108
70
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 27" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
150
97861
71
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад №28" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
260
94782
72
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қаржас" города Экибастуза (по согласованию)
55
59463
73
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сәби City" города Экибастуза (по согласованию)
125
58365
74
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ясина 2021" города Экибастуза (по согласованию)
55
61957
75
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 1 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
210
80739
76
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
327
80964
77
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 3 города Павлодара – Дошкольный экоцентр" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
274
81549
78
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 4 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
190
82888
79
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
319
80777
80
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольная гимназия № 6 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

307
87073
65
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 22 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
200
89160
66
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 23 мектепке дейінгі гимназия" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
326
111347
67
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 24 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
240
89169
68
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 25 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
160
190668
69
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 26 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
254
95108
70
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 27 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
97861
71
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 28 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
260
94782
72
Екібастұз қаласының "Қаржас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
55
59463
73
Екібастұз қаласының "Сәби City" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
125
58365
74
Екібастұз қаласының "Ясина 2021" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі(келісім бойынша)
55
61957
75
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 1 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
210
80739
76
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
327
80964
77
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 3 сәбилер бақшасы – Мектепке дейінгі экоцентр орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
274
81549
78
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 4 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
190
82888
79
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
319
80777
80
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 6 мектепке дейінгі гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

293
80903
81
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
229
83197
82
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
208
86840
83
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 9 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
139
92959
84
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10 города Павлодара – Образовательно-развивающий центр "ZamanStar" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
354
82290
85
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 11 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
338
81294
86
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 12 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
152
91029
87
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 14 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
85
174122
88
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 15 поселка Ленинский" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
169
89049
89
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
321
81427
90
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 17 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
124
93076
91
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
122
95644
92
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 19 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
203
83513
93
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 20 села Кенжеколь" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
168
95653
94
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
223
85343
95
Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад № 22 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

293
80903
81
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
229
83197
82
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 8 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
208
86840
83
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 9 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
139
92959
84
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласы № 10 сәбилер бақшасы – "ZamanStar" білім беру-дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
354
82290
85
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 11 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
338
81294
86
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 12 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
152
91029
87
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 14 арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
85
174122
88
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Ленин кентінің № 15 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
169
89049
89
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
321
81427
90
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 17 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
124
93076
91
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
122
95644
92
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 19 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
203
83513
93
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Кенжекөл ауылының № 20 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
168
95653
94
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
223
85343
95
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 22 санаторлық сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

248
82744
125
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 52 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
62
190110
126
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 53 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
294
80892
127
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 54 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
370
83618
128
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 57 города Павлодара – Центр полиязычного воспитания" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
283
83380
129
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 72 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
208
82245
130
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 79 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
152
86602
131
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный ясли-сад № 82 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
115
165223
132
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 84 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
383
83424
133
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 85 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
243
84490
134
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 86 города Павлодара - физкультурно-оздоровительный центр "Baby Land" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
236
82919
135
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 93 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
146
83805
136
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 96 города Павлодара - Центр гармонического развития "Радуга" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
295
83418
137
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 102 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
278
82580
138
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 104 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

248
82744
125
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 52 арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
62
190110
126
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 53 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
294
80892
127
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 54 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
370
83618
128
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 57 сәбилер бақшасы – Көптілде тәрбиелеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
283
83380
129
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 72 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
208
82245
130
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 79 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
152
86602
131
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 82 арнайы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
115
165223
132
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 84 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
383
83424
133
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 85 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
243
84490
134
Павлодар облысы білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 86 сәбилер бақшасы "Baby Land" дене шынықтыру-сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
236
82919
135
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 93 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
146
83805
136
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 96 сәбилер бақшасы – "Радуга" үйлесімді даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
295
83418
137
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 102 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
278
82580
138
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 104 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

352
82251
139
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 111 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
281
82256
140
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 112 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
267
84147
141
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 115 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
170
82370
142
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 116 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
274
84912
143
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 117 села Павлодарское" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
156
85200
144
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 120 города Павлодара – Центр этнокультурного воспитания" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
351
84201
145
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 121 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
369
84139
146
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольная гимназия № 122 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
184
83009
147
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 126 города Павлодара - Центр эстетического развития" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
260
83188
148
Товарищество с ограниченной ответственностью Ясли-сад "Smart kid" города Павлодара (по согласованию)
160
56327
149
Товарищество с ограниченной ответственностью "Лингва" города Павлодара (по согласованию)
150
56327
150
Учреждение "Частный Ясли-сад "СОЛНЫШКО" города Павлодара (по согласованию)
158
56327
151
Товарищество с ограниченной ответственностью "Игілік" Детский оздоровительно – развивающий центр города Павлодара (по согласованию)
175
56327
152
Товарищество с ограниченной ответственностью "Инара" Детский развивающий центр города Павлодара (по согласованию)
50
56327
153
Товарищество с ограниченной ответственностью "Baby Star KZ" города Павлодара (по согласованию)
65
56327
154
Товарищество с ограниченной ответственностью "NIMAT PV" города Павлодара (по согласованию)
45
100831
155
Образовательный центр "ZerekBala" товарищества с ограниченной ответственностью "Заман–Альянс" города Павлодара (по согласованию)

352
82251
139
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 111 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
281
82256
140
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 112 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
267
84147
141
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 115 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
170
82370
142
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 116 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
274
84912
143
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар ауылының № 117 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
156
85200
144
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 120 сәбилер бақшасы – Этномәдени тәрбие беру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
351
84201
145
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 121 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
369
84139
146
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 122 мектепте дейінгі гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
184
83009
147
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 126 сәбилер бақшасы - Эстетикалық даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
260
83188
148
Павлодар қаласының "Smart kid" балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
160
56327
149
Павлодар қаласының "Лингва" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
150
56327
150
Павлодар қаласының "СОЛНЫШКО" жеке меншік сәбилер бақшасы" мекемесі (келісім бойынша)
158
56327
151
Павлодар қаласының "Игілік" балаларды сауықтыру-дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
175
56327
152
Павлодар қаласының "Инара" Балаларды дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
50
56327
153
Павлодар қаласының "Baby Star KZ" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
65
56327
154
Павлодар қаласының "NIMAT PV" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
45
100831
155
Павлодар қаласының "Заман–Альянс" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "ZerekBala" білім беру орталығы (келісім бойынша)