О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 218/25 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2025 – 2027 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 25 февраля 2025 года № 222/26
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2025 - 2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 218/25 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204967) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Атамекен на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 003 671 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41 394 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 561 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 961 716 тысяча тенге;
2) затраты – 1 006 800 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 129 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 129 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 494 505 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49 178 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 329 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 502 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 429 496 тысяч тенге;
2) затраты – 498 340 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 835 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 835 тысяч тенге";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 417 059 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 812 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 735 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 383 512 тысяч тенге;
2) затраты – 420 382 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 323 тысяч тенге;

Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 218/25 "2025 – 2027 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2025 жылғы 25 ақпандағы № 222/26 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 218/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204967 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін :
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Атамекен кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 003 671 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 41 394 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 561 мың теңге;
трансферттер түсімі – 961 716 мың теңге;
2) шығындар – 1 006 800 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 129 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 129 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 – 2027 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 494 505 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 49 178 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 329 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 502 мың теңге;
трансферттер түсімі – 429 496 мың теңге;
2) шығындар – 498 340 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 835 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 835 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 417 059 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 812 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 735 мың теңге;
трансферттер түсімі – 383 512 мың теңге;
2) шығындар – 420 382 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 323 мың теңге;