О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 176/28 "О бюджете Кожамжарского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 18 марта 2025 года № 189/30
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Кожамжарского сельского округа на 2025 - 2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 176/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Кожамжарского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 62561 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -4685 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 57876 тысяч тенге;
2) затраты - 63101 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -540;

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 176/28 "2025 - 2027 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 наурыздағы № 189/30 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 176/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 62561 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4685 мың теңге;
трансферттер түсімі - 57876 мың теңге;
2) шығындар - 63101 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -540;