О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 158/8 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2025 - 2027 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 17 апреля 2025 года № 169/8
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Железинского района на 2025 - 2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 158/8 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204970) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –232555 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4257 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 228083 тысячи тенге;
2) затраты – 232556 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34997 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10462 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 96 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24439 тысяч тенге;
2) затраты – 34999 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 60976 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6611 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54199 тысяч тенге;
2) затраты – 61375 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 399 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –399 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 158/8 "2025 - 2027 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 сәуірдегі № 169/8 шешімі
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 158/8 "2025 - 2027 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204970 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 232555 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4257 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215 мың теңге;
трансферттер түсімі – 228083мың теңге;
2) шығындар – 232556 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34997 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10462 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 96 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24439 мың теңге;
2) шығындар – 34999 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 - 2027 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60976 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6611 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54199 мың теңге;
2) шығындар – 61375 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 399 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 399 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 - 2027 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 45941тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4719 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 190 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41032 тысячи тенге;
2) затраты – 45944 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 41898 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4816 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36867 тысяч тенге;
2) затраты – 41902 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 тысячи тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 272668 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 86261 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 605 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 185802тысячи тенге;
2) затраты – 291297 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 18629 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –18629 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 111910 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9138 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 102688тысяч тенге;
2) затраты – 111912 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

1) кірістер – 45941 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4719 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 190 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41032 мың теңге;
2) шығындар – 45944 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 - 2027 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41898 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215мың теңге;
трансферттер түсімі – 36867мың теңге;
2) шығындар – 41902мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2025 - 2027 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 272668 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 86261 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 605 мың теңге;
трансферттер түсімі – 185802мың теңге;
2) шығындар – 291297 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 18629 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18629 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2025 - 2027 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111910 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102688 мың теңге;
2) шығындар – 111912 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2025 - 2027 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 265443 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3860 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 108 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 261475тысяч тенге;
2) затраты – 265443 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа Майлы на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 113137тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4910 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 195 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 108032 тысячи тенге;
2) затраты – 116167 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3030 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3030 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –65350 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14568 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 220 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50562 тысячи тенге;
2) затраты – 66453 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1103 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1103 тысячи тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39378 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4887 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 507 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33984тысячи тенге;
2) затраты – 39389 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

1) кірістер – 265443 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 108 мың теңге;
трансферттер түсімі – 261475 мың теңге;
2) шығындар – 265443мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2025 - 2027 жылдарға арналған Майлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113137 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4910 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 195 мың теңге;
трансферттер түсімі – 108032 мың теңге;
2) шығындар – 116167 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3030 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3030 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2025 - 2027 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65350 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14568 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 220 мың теңге;
трансферттертүсімі – 50562 мың теңге;
2) шығындар – 66453 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1103 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2025 - 2027 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39378 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4887 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 507 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33984мың теңге;
2) шығындар – 39389мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2025 - 2027 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 48594 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10954 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 37640 тысяч тенге;
2) затраты – 48602 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –8 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 к настоящему решению.

1) кірістер – 48594 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10954 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37640 мың теңге;
2) шығындар – 48602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.