О признании утратившим силу решения маслихата города Алматы от 17 января 2023 года № 209 "Об утверждении Правил содержания и выгула домашних животных в городе Алматы"
Решение внеочередной XXIX сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 28 апреля 2025 года № 210
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 17 января 2023 года № 209 "Об утверждении Правил содержания и выгула домашних животных в городе Алматы" (зарегистрирован в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан № 178240).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев

"Алматы қаласында үй жануарларын ұстау және серуендету қағидаларын бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 209 шешімінің күші жойылды деп тану туралы"
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXIX сессиясының 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 210 шешiмi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласында үй жануарларын ұстау және серуендету қағидаларын бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 209 шешімінің (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Мемлекеттік тізілімінде № 178240 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев