О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 8-22-12 "Об утверждении бюджета Константиновского сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 марта 2025 года № 8-24-11
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджет Константиновского сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 8-22-12 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Константиновского сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 722,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 657,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 088,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 977,0 тысяч тенге;
2) затраты – 65 957,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 234,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 234,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 234,2 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть целевые трансферты передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2025 год в сумме 20 860,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Константиновского сельского округа на 2025-2027 годы";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

"2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Константиновка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-22-12 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 наурыздағы № 8-24-11 шешімі
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Константиновка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихаттының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-22-12 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Константиновка ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 722,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 657,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 088,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 977,0 мың теңге;
2) шығындар – 65 957,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 234,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 234,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 234,2 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы трансферттер 20 860,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2025-2027 жылдарға арналған Константиновка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
келесі мазмұндағы 5-1-тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығындары қарастырылсын.".
көрсетілгін шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;