О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2024 года № 23-10 "Об утверждении бюджета Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2025 года № 25-12
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 23-10 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 276,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 460,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 816,7 тысяч тенге;
2) затраты – 115 463,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -187,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 187,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 187,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете Лебяжинского сельского округа на 2025 год поступление трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на текущий ремонт насосной станции и резервуара чистой воды в селе Лебяжье Лебяжинского сельского округа;
2) на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Лебяжье Лебяжинского сельского округа.";
пункт 5 дополнить подпунктами 4) и 5) следующего содержания:
"4) на обеспечении санитарии населенных пунктов сельского округа;
5) на организацию водоснабжения населенных пунктов сельского округа.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете Лебяжинского сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся по состоянию на 1 января 2025 года согласно приложению 4.";

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 23-10 "2025-2027 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2025 жылғы 28 ақпандағы № 25-12 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 23-10 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115 276,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 460,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 111 816,7 мың теңге;
2) шығындар – 115 463,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -187,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 187,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 187,0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2025 жылға арналған Лебяжье ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен трансферттер түсімі ескерілсін, оның ішінде:
1) Лебяжье ауылдық округінің Лебяжье ауылындағы сорғы станциясы мен таза су резервуарын ағымдағы жөндеуге;
2) Лебяжье ауылдық округінің Лебяжье ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 4) және 5) тармақшалармен толықтырылсын:
"4) ауылдық округтің елді мекендерінің санитариясын қамтамасыз етуде;
5) ауылдық округтің елді мекендерін сумен жабдықтауды ұйымдастыруға.";
келесі мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Лебяжье ауылдық округінің бюджетінде 2025 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қалыптасқан бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары есебінен 4-қосымшаға сәйкес шығыстар ескерілсін.";