О внесении изменений в постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 февраля 2024 года № 38 "Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области на 2024-2025 годы"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31 января 2025 года № 17
Акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 февраля 2024 года № 38 "Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области на 2024-2025 годы" следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении рекомендуемых схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области на 2024-2025 годы";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить рекомендуемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области на 2024-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17 к настоящему постановлению.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тимирязевского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Жаров
Приложение 1
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Целинному сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
-естественные и/или искусственные водоемы;
-маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 3467 гектар;
- пастбища используемые в летний период 3395 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 1270 гектар;
- отдыхающие пастбища 1279 гектар.
Приложение 2
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Хмельницкому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
-естественные и/или искусственные водоемы;
-маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 961 гектар;
- пастбища используемые в летний период 829 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 946 гектар;
- отдыхающие пастбища 952 гектар.
Приложение 3
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Докучаевскому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 2638 гектар;
- пастбища используемые в летний период 2483 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 1169 гектар;
- отдыхающие пастбища 1350 гектар.
Приложение 4
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Куртайскому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 2314 гектар;
- пастбища используемые в летний период 1968 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 1172 гектар;
- отдыхающие пастбища 1257 гектар.
Приложение 5
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Интернациональному сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 2314 гектар;
- пастбища используемые в летний период 1968 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 1172 гектар;
- отдыхающие пастбища 1257 гектар.
Приложение 6
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Дмитриевскому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 4261 гектар;
- пастбища используемые в летний период 2638 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 2077 гектар;
- отдыхающие пастбища 1024 гектар.
Приложение 7
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Тимирязевскому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 3720 гектар;
- пастбища используемые в летний период 1967 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 1619 гектар;
- отдыхающие пастбища 1201 гектар.
Приложение 8
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Акжанскому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 1207 гектар;
- пастбища используемые в летний период 1102 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 1020 гектар;
- отдыхающие пастбища 873 гектар.
Приложение 9
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Комсомольскому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 1001 гектар;
- пастбища используемые в летний период 989 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 761 гектар;
- отдыхающие пастбища 772 гектар.
Приложение 10
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Москворецкому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 3976 гектар;
- пастбища используемые в летний период 2864 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 2190 гектар;
- отдыхающие пастбища 2145 гектар.
Приложение 11
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Дзержинскому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 1653 гектар;
- пастбища используемые в летний период 1208 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 1078 гектар;
- отдыхающие пастбища 994 гектар.
Приложение 12
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Аксуатскому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 860 гектар;
- пастбища используемые в летний период 951 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 892 гектар;
- отдыхающие пастбища 903 гектар.
Приложение 13
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Есильскому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 993 гектар;
- пастбища используемые в летний период 784 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 859 гектар;
- отдыхающие пастбища 501 гектар.
Приложение 14
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Ленинскому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 5640 гектар;
- пастбища используемые в летний период 3259 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 2551 гектар;
- отдыхающие пастбища 1771 гектар.
Приложение 15
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Мичуринскому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 3581 гектар;
- пастбища используемые в летний период 2016 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 1890 гектар;
- отдыхающие пастбища 697 гектар.
Приложение 16
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от "31" января 2025 года № 17
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Белоградовскому сельскому округу
Условные обозначения:
1, 2, 3, 4 - номер пастбищеоборота;
- естественные и/или искусственные водоемы;
- маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбищепользователей к водоисточникам;
- пастбища используемые в весенне – летний период 2431 гектар;
- пастбища используемые в летний период 1287 гектар;
- пастбища используемые в осенний период 938 гектар;
- отдыхающие пастбища 694 гектар.

"2024-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 38 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 31 қаңтардағы № 17 қаулысы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2024-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 38 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2024-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемаларын бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.";
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-қосымшалар осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тимирязев аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
1-қосымша
Целинный ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 3467 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 3395 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1270 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1279 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
2-қосымша
Хмельницкий ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 961 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 829 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 946 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 952 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
3-қосымша
Докучаев ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 2638 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 2483 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1169 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1350 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
4-қосымша
Құртай ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 2314 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1968 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1172 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1257 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
5-қосымша
Интернационал ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 2314 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1968 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1172 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1257 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
6-қосымша
Дмитриев ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 4261 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 2638 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 2077 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1024 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
7-қосымша
Тимирязев ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі.
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 3720 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1967 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1619 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1201 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
8-қосымша
Ақжан ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1207 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1102 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1020 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 873 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
9-қосымша
Комсомол ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1001 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 989 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 761 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 772 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
10-қосымша
Москворецк ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 3976 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 2864 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 2190 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 2145 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
11-қосымша
Дзержинский ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1653 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1208 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1078 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 994 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
12-қосымша
Ақсуат ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 860 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 951 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 892 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 903 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
13-қосымша
Есіл ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 993 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 784 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 859 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 501 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
14-қосымша
Ленин ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
-ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 5604 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 3259 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 2551 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1771 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
15-қосымша
Мичурин ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4 - ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 3581 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 2016 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1890 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 697 гектар.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "31" қаңтардағы
№ 17 қаулысына
16-қосымша
Белоградов ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемасы
Шартты белгілер:
1, 2, 3, 4- ұсынылатын жайылым айналымның нөмірі;
- табиғи және/немесе жасанды су айдындары;
- ауыл шаруашылық жануарларды жаю маршруттары, ұсынылатын жайылым пайдаланушылардың су көздеріне жетімділігі;
- көктемгі-жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 2431 гектар;
- жазғы кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 1287 гектар;
- күзгі кезеңде пайдаланылатын ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 938 гектар;
- демалушы ұсынылатын ұсынылатын жайылымдар 694 гектар.