Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета района Шал акына Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2025 года № 27/1
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Респулики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 4 ақпандағы № 27/1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета, в порядке и условиях определенным местным исполнительным органом района Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
К. Жангужинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 4 февраля 2025 года № 27/1
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Шал акына", финансируемых из местного бюджета, относящихся к блоку D (вспомогательный персонал) и рабочих (квалификационный разряд)
№ н/п
Расшифровка должностей (наименования)
Надбавка к должностному окладу
1
2
3
1.
Охранник
30%
2.
Уборщик служебных помещений
30%
3.
Дворник
30%
4.
Водитель
50%
5.
Машинист (кочегар) котельной, работающей на твердом топливе
30%
6.
Вахтер
30%
7.
Электромонтер по ремонту и обслуживанию электрооборудования
30%
Приложение 2
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 4 февраля 2025 года № 27/1
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" района Шал акына Северо-Казахстанской области коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области", финансируемых из местного бюджета, относящихся к блоку D (вспомогательный персонал)
№ н/п
Расшифровка должностей (наименования)
Надбавка к должностному окладу
1
2
3
1.
Оператор
копировально-множительных машин
30%
Приложение 3
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 4 февраля 2025 года № 27/1
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального казенного государственного предприятия "Централизованная клубная система района Шал акына", финансируемых из местного бюджета, относящихся к блоку D (вспомогательный персонал) и рабочих (квалификационный разряд)
№ н/п
Расшифровка должностей (наименования)
Надбавка к должностному окладу
1
2
3
1.
Водитель
50%
2.
Дворник
30%
3.
Охранник
30%
4.
Уборщик служебных помещений
30%
5.
Делопроизводитель
30%
6.
Машинист (кочегар) котельной, работающей на твердом топливе
30%
7.
Вахтер
30%
8.
Электромонтер по ремонту и обслуживанию электрооборудования
30%
9.
Слесарь-сантехник
30%
Приложение 4
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 4 февраля 2025 года № 27/1
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Аппарат акима района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел экономики и финансов акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области", финансируемых из местного бюджета, относящихся к блоку D (вспомогательный персонал) и рабочих (квалификационный разряд)
№ п/п
Расшифровка должностей (наименования)
Надбавка к должностному окладу
1
2
3
1.
Водитель
50%
2.
Архивариус
30%
3.
Дворник
30%
4.
Редактор по переводу
30%
5.
Секретарь руководителя
30%
6.
Статистик
30%
7.
Охранник
30%
8.
Уборщик служебных помещений
30%
9.
Оператор копировально-множительных машин
30%
10.
Кладовщик
30%
11.
Оператор компьютерной техники (программ)
30%
12.
Комендант
30%
13.
Машинист (кочегар) котельной, работающей на твердом топливе
30%
14.
Курьер
30%
15.
Заведующий хозяйством
30%
16.
Гардеробщик
30%
17.
Делопроизводитель
30%
18.
Подсобный рабочий
30%
19.
Слесарь -сантехник
30%
20.
Рабочий по обслуживанию зданий
30%
21.
Электромонтер по ремонту и обслуживанию электрооборудования
30%
22.
Диспетчер
30%
23.
Методист
30%
Приложение 5
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 4 февраля 2025 года № 27/1
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Афанасьевского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Аютасского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Городецкого сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Арай района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Новопокровского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Приишимского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Семипольского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Сухорабовского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Юбилейного сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области", финансируемых из местного бюджета, относящихся к блоку D (вспомогательный персонал) и рабочих (квалификационный разряд)
№ п/п
Расшифровка должностей (наименования)
Надбавка к должностному окладу
1
2
3
1.
Водитель
50%
2.
Архивариус
30%
3.
Дворник
30%
4.
Редактор по переводу
30%
5.
Секретарь руководителя
30%
6.
Статистик
30%
7.
Охранник
30%
8.
Уборщик служебных помещений
30%
9.
Оператор копировально-множительных машин
30%
10.
Кладовщик
30%
11.
Оператор компьютерной техники (программ)
30%
12.
Комендант
30%
13.
Машинист (кочегар) котельной, работающей на твердом топливе
30%
14.
Курьер
30%
15.
Методист
30%
16.
Делопроизводитель
30%

1. Осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіппен және шарттарда жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қаңтардан туындаған құқық қатынастарына таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының төрағасы Қ. Жанғожинов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2025 жылғы 4 ақпандағы 27/1
шешіміне 1-қосымша
D блогына (қосалқы персонал) жататын жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Шал ақын ауданының орталықтандырылған кітапханалық жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің және жұмысшылардың (біліктілік разряды) лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары
№ р/н
Лауазымдардың толық жазылуы (атауы)
Лауазымдық айлықақыға үстемеақы
1
2
3
1.
Күзетші
30%
2.
Қызметтік орын жайларды тазалаушы
30%
3.
Аула сыпырушы
30%
4.
Жүргізуші
50%
5.
Қатты отынмен жұмыс істейтін қазандықтың машинисі (от жағушысы)
30%
6.
Вахтер
30%
7.
Электр жабдықтарын жөндеу және қызмет көрсету жөніндегі электромонтер
30%
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2025 жылғы 4 ақпандағы 27/1
шешіміне шешіміне 2-қосымша
D блогына (қосалқы персонал) жататын жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары
№ р/н
Лауазымдардың толық жазылуы (атауы)
Лауазымдық айлықақыға үстемеақы
1
2
3
1.
Көшіру-көбейту машиналарының операторы
30%
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2025 жылғы 4 ақпандағы 27/1
шешіміне шешіміне 3-қосымша
D блогына (қосалқы персонал) жататын жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Шал ақын ауданының орталықтандырылған клуб жүйесі" коммуналдық қазыналық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің және жұмысшылардың (біліктілік разряды) лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары
№ р/н
Лауазымдардың толық жазылуы (атауы)
Лауазымдық айлықақыға үстемеақы
1
2
3
1.
Жүргізуші
50%
2.
Аула сыпырушы
30%
3.
Күзетші
30%
4.
Қызметтік орын жайларды тазалаушы
30%
5.
Іс жүргізуші
30%
6.
Қатты отынмен жұмыс істейтін қазандықтың машинисі (от жағушысы)
30%
7.
Вахтер
30%
8.
Электр жабдықтарын жөндеу және қызмет көрсету жөніндегі электромонтер
30%
9.
Слесарь-сантехник
30%
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2025 жылғы 4 ақпандағы 27/1
шешіміне шешіміне 4-қосымша
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын D блогына (қосалқы персонал) жататын "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің және жұмысшылардың (біліктілік разряды) лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары
№ р/н
Лауазымдардың толық жазылуы (атауы)
Лауазымдық айлықақыға үстемеақы
1
2
3
1.
Жүргізуші
50%
2.
Архивариус
30%
3.
Аула сыпырушы
30%
4.
Аударма жөніндегі редактор
30%
5.
Басшының хатшысы
30%
6.
Статистик
30%
7.
Күзетші
30%
8.
Қызметтік орын жайларды тазалаушы
30%
9.
Көшіру-көбейту машиналары операторы
30%
10.
Қоймашы
30%
11.
Компьютерлік техника (бағдарламалар) операторы
30%
12.
Комендант
30%
13.
Қатты отынмен жұмыс істейтін қазандықтың машинисі (от жағушысы)
30%
14.
Курьер
30%
15.
Шаруашылық меңгерушісі
30%
16.
Киімжайшы
30%
17.
Іс жүргізуші
30%
18.
Қосалқы жұмысшы
30%
19.
Слесарь-сантехник
30%
20.
Ғимараттарға қызмет көрсету жөніндегі жұмысшы
30%
21.
Электр жабдықтарын жөндеу және қызмет көрсету жөніндегі электромонтер
30%
22.
Диспетчер
30%
23.
Әдіскер
30%
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2025 жылғы 4 ақпандағы 27/1
шешіміне шешіміне 5-қосымша
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын D блогына (қосалқы персонал) жататын "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Афанасьев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Городецк ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Арай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Новопокров ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Приишим ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сухорабов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Юбилейный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің және жұмысшылардың (біліктілік разряды) лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары
№ р/н
Лауазымдардың толық жазылуы (атауы)
Лауазымдық айлықақыға үстемеақы
1
2
3
1.
Жүргізуші
50%
2.
Архивариус
30%
3.
Аула сыпырушы
30%
4.
Аударма жөніндегі редактор
30%
5.
Басшының хатшысы
30%
6.
Статистик
30%
7.
Күзетші
30%
8.
Қызметтік орын жайларды тазалаушы
30%
9.
Көшіру-көбейту машиналары операторы
30%
10.
Қоймашы
30%
11.
Компьютерлік техника (бағдарламалар) операторы
30%
12.
Комендант
30%
13.
Қатты отынмен жұмыс істейтін қазандықтың машинисі (от жағушысы)
30%
14.
Курьер
30%
15.
Әдіскер
30%
16.
Іс жүргізуші
30%