О внесении изменений в решение "О бюджете сельских округов на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 23/143-VІII
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 5 апреля 2025 года № 28/171-VIII
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О бюджете сельских округов на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года под №23/143-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Казыгуртского сельского округа на 2025-2027годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 384 464 тысяч тенге:
налоговые поступления – 358 725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 213 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 25 526 тысяч тенге;
2) затраты – 487 048 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -102 584 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -102 584 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102 584 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 102 584 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2025-2027 годы согласно приложениям 4,5,6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 738 тысяч тенге:
налоговые поступления – 74 417 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 18 321 тысяч тенге;
2) затраты – 92 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -70 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 70 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 7,8,9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 323 тысяч тенге:
налоговые поступления – 60 321 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Қазығұрт аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/143-VIIІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 сәуірдегі № 28/171-VIII шешiмi
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №23/143-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 384 464 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 358 725 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 213 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 25 526 мың теңге;
2) шығындар – 487 048 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -102 584 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -102 584 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102 584 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 102 584 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Сарапхана ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 92 738 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 74 417 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 18 321 мың теңге;
2) шығындар – 92 808 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -70 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 мың теңге.
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Алтынтөбе ауылы округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 7,8,9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 78 323 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 60 321 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

Приложения 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31,34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Т. Калымбетов
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 05
мая 2025 года №28/171-VIII
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 27
декабря 2024 года №23/143-VIII
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2025 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы
1.Доходы

Көрсетілген шешімнің 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31,34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Т.Қалымбетов
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"05" мамырдағы №28/171-VIII
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
"27" желтоқсандағы 23/143-VIII
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1.Кірістер