О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима Кутарысского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 4 февраля 2025 года № 5
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республике Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 27декабря 2024 года, аким Кутарысского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села КутарысКутарысского сельского округа Сайрамского района следующие наименования:
Безымянной улице № 1 – Болашақ;
Безымянной улице № 2 – Еркіндік;
Безымянной улице № 3 – Кеңдік;
Безымянной улице № 4 – Ынтымақ;
Безымянной улице № 5 – Бірлік;
Безымянной улице № 6 – Тәуекел;
Безымянной улице № 7 – Ықылас;
Безымянной улице № 8 – Самал;
Безымянной улице № 9 – Дәстүр;
Безымянной улице № 10 – Ұшқын;
Безымянной улице № 11 – Үшқоңыр.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кутарысского сельского округа М. Керимбеков

Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Құтарыс ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 4 ақпандағы № 5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Құтарыс ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сайрам ауданы Құтарыс ауылдық округі Құтарыс елді мекеніндегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
№1 атауы жоқ көшеге – Болашақ;
№2 атауы жоқ көшеге – Еркіндік;
№3 атауы жоқ көшеге – Кеңдік;
№4 атауы жоқ көшеге – Ынтымақ;
№5 атауы жоқ көшеге – Бірлік;
№6 атауы жоқ көшеге – Тәуекел;
№7 атауы жоқ көшеге – Ықылас;
№8 атауы жоқ көшеге – Самал;
№9 атауы жоқ көшеге – Дәстүр;
№10 атауы жоқ көшеге – Ұшқын;
№11 атауыжоқкөшеге – Үшқоңыр.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Құтарыс ауылдық округінің әкімі М.Керимбеков