О бюджете Солдатовского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 5 января 2025 года № 9/93-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Солдатовского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 72 676 ,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 858,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –67 818,0 тысяч тенге;
2) затраты – 74 390,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Солдатово ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 9/93-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73 - 1, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Солдатово ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер –  72 676,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 4 858,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi  - 67 818,0 мың теңге;
2) шығындар –  74 390,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –  0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –  0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мыңтеңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1714,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1714,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1714,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 21.02.2025 № 10/113-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Үлкен Нарын Ж. Сыдыкова
Приложение 1 к решению маслихата
района Үлкен Нарын №9/93- VIII

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1714,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1714,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1714,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 21.02.2025 № 10/113-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Сыдыкова
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының