О внесении изменений в решение маслихата района Марқакөл от 27 декабря 2024 года № 18/2-VIІI "О бюджете района Марқакөл на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2025 года № 22/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Марқакөл "О бюджете района Марқакөл на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 18/2-VІІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4894272,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3686077,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 13804,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2310,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1192081,1 тысяч тенге;
2) затраты – 6120091,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 99706,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 99706,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1316255,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1316255,1 тысяч тенге:
поступления займов – 90436,0 тысяч тенге;
погашение займов – 90436,0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 1225819,1тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 1225819,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Марқакөл М. Калелов
Приложение к решению
маслихата района Марқакөл

Марқакөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 18/2-VІII "2025-2027 жылдарға арналған Марқакөл ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 22/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Марқакөл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Марқакөл аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Марқакөл ауданының бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 18/2-VIІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4894272,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3686077,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 13804,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 2310,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1192081,1 мың теңге;
2) шығындар – 6120091,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 90436,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 90436,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 1316255,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) -1316255,1 мың теңге:
қарыздар түсімі - 90436,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 90436,0 мың теңге.
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 1225819,1 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 1225819,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Марқакөл ауданы мәслихатының төрағасы М. Калелов
Марқакөл аудандық мәслихатының

328,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 386,0
10
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
28,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
28,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
506,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора, в Фонд компенсации потерпевшим, Фонд поддержки инфраструктуры образования и Специальный государственный фонд
506,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
506,0
06
Прочие неналоговые поступления
11 440,0
1
Прочие неналоговые поступления
11 440,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет, за исключением поступлений в Фонд поддержки инфраструктуры образования
11 440,0
3
Поступления от продажи основного капитала
2 310,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
2 310,0
1
Продажа земли
2 310,0
01
Поступления от продажи земельных участков
2 310,0
4
Поступления трансфертов
1 192 081,1
01
Трансферты из нижестоящих органов государственного управления
4 085,2
2
Трансферты из районных (городов областного значения) бюджетов
0,0
04
Поступления трансфертов из районных (городов областного значения) бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета
0,0
3
Трансферты из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
4 085,2
02
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
4 085,2
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 187 995,9
2
Трансферты из областного бюджета
1 187 995,9
01
Целевые текущие трансферты
887 995,9
02
Целевые трансферты на развитие
300 000,0
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
II. Затраты

328,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
1 386,0
10
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
0,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
28,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
28,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
506,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін, Жәбірленушілерге өтемақы қорына, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына және Арнаулы мемлекеттік қорға түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
506,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
506,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
11 440,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
11 440,0
09
Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорынан түсетін түсімдерді қоспағанда, жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
11 440,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
2 310,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
2 310,0
1
Жерді сату
2 310,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
2 310,0
4
Трансферттердің түсімдері
1 192 081,1
01
Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер
4 085,2
2
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерден трансферттер
0,0
04
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерден облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері
0,0
3
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, аулдық округтардың бюджеттерінен трансферттер
4 085,2
02
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
4 085,2
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1 187 995,9
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1 187 995,9
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер
887 995,9
02
Нысаналы даму трансферттері
300 000,0
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
II. Шығындар

17 751,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
13 259,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
25 000,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
25 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
25 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
549 702,0
1
Социальное обеспечение
201 718,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
201 718,0
005
Государственная адресная социальная помощь
201 718,0
2
Социальная помощь
229 594,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
229 594,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36 838,0
006
Оказание жилищной помощи
18 346,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31 666,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 570,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
112 482,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
28 692,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
118 390,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
118 390,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 477,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 912,0
021
Капитальные расходы государственного органа
20 381,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
7 720,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

17 751,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
13 259,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
25 000,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
25 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
25 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
549 702,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
201 718,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
201 718,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
201 718,0
2
Әлеуметтiк көмек
229 594,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
229 594,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36 838,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18 346,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31 666,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 570,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
112 482,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
28 692,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
118 390,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
118 390,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 477,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 912,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20 381,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
7 720,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

609,0
02
Hалог на транспортные средства с физических лиц
27 745,0
5
Единый земельный налог
1 234,0
01
Единый земельный налог
1 234,0
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
15 343,0
2
Акцизы
1 422,0
84
Бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, произведенных на территории Республики Казахстан
1 422,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
12 827,0
15
Плата за пользование земельными участками
12 827,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
1 094,0
02
Сбор за право занятия отдельными видами деятельности (сбор за выдачу лицензий на занятие отдельными видами деятельности)
154,0
29
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
89,0
34
Плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности
851,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
5 167,0
1
Государственная пошлина
5 167,0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
5 167,0
2
Неналоговые поступления
14 678,0
01
Доходы от государственной собственности
2 135,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
122,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
122,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1 984,0
08
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
344,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 455,0
10
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа
185,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
29,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
29,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
531,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора, в Фонд компенсации потерпевшим, Фонд поддержки инфраструктуры образования и Специальный государственный фонд
531,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
531,0
06
Прочие неналоговые поступления
12 012,0
1
Прочие неналоговые поступления
12 012,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет, за исключением поступлений в Фонд поддержки инфраструктуры образования
12 012,0
3
Поступления от продажи основного капитала
2 426,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
2 426,0
1
Продажа земли
2 426,0
01
Поступления от продажи земельных участков
2 426,0
4
Поступления трансфертов
1 060 119,0
01
Трансферты из нижестоящих органов государственного управления
0,0
2
Трансферты из районных (городов областного значения) бюджетов
0,0
04
Поступления трансфертов из районных (городов областного значения) бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета
0,0
3
Трансферты из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
0,0
02
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
0,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 060 119,0
2
Трансферты из областного бюджета
1 060 119,0
01
Целевые текущие трансферты

609,0
02
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
27 745,0
5
Бірыңғай жер салығы
1 234,0
01
Бірыңғай жер салығы
1 234,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және көрсетілетін қызметтерге салынатын iшкi салықтар
15 343,0
2
Акциздер
1 422,0
84
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны
1 422,0
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
12 827,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
12 827,0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
1 094,0
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алым (жекелеген қызмет түрлерімен айналысуға арналған лицензияларды бергені үшін алым)
154,0
29
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
89,0
34
Қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысуға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы
851,0
08
Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
5 167,0
1
Мемлекеттік баж
5 167,0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
5 167,0
2
Салықтық емес түсiмдер
14 678,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2 135,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
122,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
122,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1 984,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
344,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
1 455,0
10
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
185,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
29,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
29,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
531,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін, Жәбірленушілерге өтемақы қорына, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына және Арнаулы мемлекеттік қорға түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
531,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
531,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
12 012,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
12 012,0
09
Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорынан түсетін түсімдерді қоспағанда, жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
12 012,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
2 426,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
2 426,0
1
Жерді сату
2 426,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
2 426,0
4
Трансферттердің түсімдері
1 060 119,0
01
Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер
0,0
2
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерден трансферттер
0,0
04
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерден облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері
0,0
3
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, аулдық округтардың бюджеттерінен трансферттер
0,0
02
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
0,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1 060 119,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1 060 119,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер