О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2024 года №18-8 "О бюджете поселка Зачаганск на 2025-2027 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 1 апреля 2025 года № 19-5
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О бюджете поселка Зачаганск на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года №18-8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Зачаганск города Уральск на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 201 263 тысячи тенге:
налоговые поступления – 660 100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 456 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 465 657 тысяч тенге;
2) затраты – 2 236 140 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 877 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 877 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34 877 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Уральского городского маслихата Е.Калиев
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 1апреля 2025 года № 19-5
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 27 декабря 2024 года № 18-8
Бюджет поселка Зачаганск на 2025 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-8 "2025-2027 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 1 сәуірдегі № 19-4 шешімі
Орал қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №18-8 "2025-2027 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Орал қаласының Зачаган кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 201 263 мың теңге:
салықтық түсімдер – 660 100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 456 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 465 657 мың теңге;
2) шығындар – 2 236 140 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 34 877 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 877 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 877 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е.Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2025 жылғы 1 сәуірдегі
№19-5 шешіміне қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№18-8 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Зачаган кентінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы