О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 25 декабря 2024 года № 20-12 "О бюджете сельского округа Құрманғазы района Бәйтерек на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 27 марта 2025 года № 21-14
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 25 декабря 2024 года № 20-12 "О бюджете сельского округа Құрманғазы района Бәйтерек на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Құрманғазы на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 217 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 793 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 57 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 41 367 тысяч тенге;
2) затраты – 45 711 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 494 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 494 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 494 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-12 "2025-2027 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Құрманғазы ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 21-14 шешімі
Бәйтерек ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-12 "2025-2027 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Құрманғазы ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Құрманғазы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 217 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 793 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 57 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 41 367 мың теңге;
2) шығындар – 45 711 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 494 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 494 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 494 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.