О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 26-12 "О бюджете Акпатерского сельского округа Казталовского района на 2025-2027 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2025 года № 28-12
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Казталовского района от 25 декабря 2024 года № 26 - 12 "О бюджете Акпатерского сельского округа Казталовского района на 2025 - 2027 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акпатерского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 229 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 460 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37 769 тысяч тенге;
2) затраты – 46 376 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 147 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 147 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 147 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-12 "2025-2027 жылдарға арналған Казталов ауданының Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 наурыздағы № 28-12 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 26 - 12 "2025 - 2027 жылдарға арналған Казталов ауданының Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 229 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 460 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 37 769 мың теңге;
2) шығындар – 46 376 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 147 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 147 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 147 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.