О внесении изменений в пункт 1 Решения Высшего Евразийского экономического совета от 10 октября 2014 г. № 79
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 8 мая 2015 года № 9
В соответствии с подпунктом 7 пункта 2 статьи 12 и пунктом 1 статьи 20 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Внести в пункт 1 Решения Высшего Евразийского экономического совета от 10 октября 2014 г. № 79 «О размерах (шкале) долевых взносов государств – членов Евразийского экономического союза в бюджет Евразийского экономического союза» следующие изменения:
а) в абзаце первом слова «на 2015 год» заменить словами «на 2016 год»;
б) абзацы второй – четвертый заменить абзацами следующего содержания:
«Республика Армения – 1,11 процента;
Республика Беларусь – 4,56 процента;
Республика Казахстан – 7,11 процента;
Кыргызская Республика – 1,90 процента;
Российская Федерация – 85,32 процента.».
2. Принять для целей формирования и исполнения бюджета Евразийского экономического союза на 2017 год и далее решение об определении размеров (шкалы) долевых взносов государств-членов в бюджет Евразийского экономического союза на первом заседании Высшего Евразийского экономического совета в 2016 году.
3. Настоящее Решение вступает в силу с 1 января 2016 года.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От
Республики
Армения
От
Республики
Беларусь
От
Республики
Казахстан
От
Российской
Федерации

Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 10 қазандағы № 79 шешімінің 1-тармағына өзгерістер енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 9 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 12-бабы 2-тармағының 7) тармақшасына және 20-бабының 1-тармағына сәйкес Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
1. Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің "Еуразиялық экономикалық одақ бюджетіне Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үлестік жарналарының мөлшерлері (шәкіл) туралы" 2014 жылғы 10 қазандағы № 79 шешімінің 1-тармағына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) бірінші абзацтағы "2015 жылға" деген сөздер "2016 жылға" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) екінші – төртінші абзацтар мынадай мазмұндағы абзацтармен ауыстырылсын:
"Армения Республикасы – 1,11 пайыз;
Беларусь Республикасы – 4,56 пайыз;
Қазақстан Республикасы – 7,11 пайыз;
Қырғыз Республикасы – 1,90 пайыз;
Ресей Федерациясы – 85,32 пайыз.".
2.  Еуразиялық экономикалық одақтың 2017 жылға арналған бюджетін қалыптастыру және атқару мақсатында және одан әрі Еуразиялық экономикалық одақ бюджетіне мүше мемлекеттердің үлестік жарналарының мөлшерлерін (шәкіл) айқындау туралы шешім 2016 жылы Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің бірінші отырысында қабылдансын.
3. Осы Шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Ресей Федерациясынан