О признании утратившими силу некоторых решений Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 мая 2015 года № 49
На основании пункта 7, подпункта 2 пункта 43 и пункта 44 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1
к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года),
а также Решения Высшего Евразийского экономического совета
от 23 декабря 2014 г. № 105 «О досрочном прекращении полномочий члена Коллегии Евразийской экономической комиссии» Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу:
абзац третий пункта 2 и пункт 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 7 июня 2012 г. № 70 «О Консультативном комитете по транспорту и инфраструктуре»;
пункт 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 июня 2012 г. № 97 «О Консультативном комитете по естественным монополиям»;
подпункт «б» пункта 1 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 февраля 2013 г. № 20 «О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 7 июня 2012 г. № 70 «О Консультативном комитете по транспорту и инфраструктуре»;
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии
от 27 августа 2013 г. № 179 «О внесении изменений в состав Консультативного комитета по транспорту и инфраструктуре»;
пункт 1 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 сентября 2014 г. № 150 «О составе Консультативного комитета по естественным монополиям и о признании утратившими силу отдельных решений Коллегии Евразийской экономической комиссии».
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении
30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии              В. Христенко

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 49 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің 7-тармағының, 43-тармағы 2) тармақшасының және 44-тармағының (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша), сондай-ақ Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы мүшесінің өкілеттіктерін мерзімінен бұрын тоқтату туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 105 шешімінің негізінде Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Мыналардың:
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Көлік және инфрақұрылым жөніндегі консультативтік комитет туралы" 2012 жылғы 7 маусымдағы № 70 шешімінің 2-тармағы үшінші абзацының және 3-тармағының;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Табиғи монополиялар жөніндегі консультативтік комитет туралы" 2012 жылғы 28 маусымдағы № 97 шешімі 3-тармағының;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Көлік және инфрақұрылым жөніндегі консультативтік комитет туралы" 2012 жылғы 7 маусымдағы № 70 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 19 ақпандағы № 20 шешімінің 1-тармағы "б") тармақшасының;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Көлік және инфрақұрылым жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 27 тамыздағы № 179 шешімінің;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Табиғи монополиялар жөніндегі консультативтік комитеттің құрамы туралы және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының жекелеген шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" 2014 жылғы 1 қыркүйектегі № 150 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко