1. Для целей настоящего раздела необходимо руководствоваться наименованием товаров. Коды
ТН ВЭД ЕАЭС используются для удобства пользования настоящим разделом.
2. В настоящем разделе используются следующие сокращения:
РА – Республика Армения;
РБ – Республика Беларусь;
РК – Республика Казахстан;
КР – Кыргызская Республика;
РФ – Российская Федерация.».

1. Осы бөлімнің мақсаты үшін тауарлардың атауын басшылыққа алу қажет. ЕАЭО СЭҚ ТН кодтары осы бөлімді қолайлы пайдалану үшін қолданылады.
2. Осы бөлімде мынадай қысқартулар пайдаланылады:
АР – Армения Республикасы;
БР –Беларусь Республикасы;
ҚР – Қазақстан Республикасы;
ҚырР – Қырғыз Республикасы;
РФ – Ресей Федерациясы.".